Przemawiam do umysłów, jednocześnie dotykając serc.

TWORZĘ I PROWADZĘ INSPIRUJĄCE WYDARZENIA DLA KOBIET.

Dobry Prelegent To Dobre Wydarzenie!

Postaw na doświadczenie, ciekawą historię, z którą utożsamią się uczestnicy! 

Postaw na charyzmę & entuzjazm & energię i odważny sposób myślenia, który poruszy serca, rozbudzi uśpione marzenia, rozwinie odwagę, ale przede wszystkim będzie dla innych ogromną motywacją i inspiracją do działania.

  • Jeśli chcesz Prelegenta, który na długo zapadnie w pamięci uczestników.
  • Jeśli potrzebujesz Trenera, który pozostawi w sercach ślad, stworzy bezpieczną przestrzeń, w której można z odwagą i zaufaniem otworzyć serce, przełamać schematy.
  • Jeśli lubisz oryginalność i potrzebujesz PRAWDZIWEJ INSPIRACJI i niesamowitej energii
  • Jeśli potrzebujesz zorganizować w swojej firmie poruszające, pełne emocji i refleksji spotkanie dla Kobiet, inspirujący warsztat tematyczny czy integracyjny wyjazd dla swoich pracowników czy Klientów
Awards
Image

JESTEM DO WZIĘCIA!
A dokładniej moja ENERGIA & WIEDZA & DOŚWIADCZENIE
i ogromna pasja jaką jest praca z drugim człowiekiem…

Image

Kim Jestem?

Słynę z nieszablonowanych metod pracy i niesamowitej kreatywności. Jestem nie tylko utytułowanym Trenerem Rozwoju Osobistego, ale też praktykiem Biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem- to czyni mnie oryginalną i skuteczną.

ŁĄCZĘ BIZNES & ROZWÓJ & KOBIECOŚĆ

Przestrzeń, którą tworzę (czy to podczas wystąpień publicznych czy warsztatów) pobudza do działania- wzrusza, inspiruje, motywuje, pozostawia w niedosycie i w dużej refleksji. Dotyka tych obszarów, które są triggerem do zmiany, dlatego ma tak nieoceniony wpływ nie tylko na rozwój osobisty, ale też na biznes i rozwój marki osobistej czy pomysłów na Siebie.

INSPIRUJĘ, MOTYWUJĘ, ZARAŻAM POZYTYWNĄ ENERGIĄ - najważniejszą WALUTĄ tego świata