Martyna Guba

Ambasadorka Kobiecości.
Wspieram Kobiety – to moja misja !

Wierzę, że prawdziwe piękno kobiety pochodzi z jej wnętrza a sekret naturalnej PEWNOŚCI SIEBIE opiera się o wiedzę o samej sobie, akceptację siebie, uwolnienie się od opinii innych , wiarę i zaufanie do siebie . To tajemnica szczęśliwych i niezależnych Kobiet ! 

Martyna Guba

 

Jako Ambasadorka Kobiecości stworzyłam miejsce dla kobiet i o kobietach. To mój osobisty projekt, który powstał w potrzeby serca, z wielkiej miłości do Kobiecości  !

Moją misją jest pomoc kobietom w odkrywaniu ich kobiecości, wzmacnianiu  pewności siebie oraz w realizowaniu marzeń na fundamentach wiary w siebie i odwagi.

PEWNOŚĆ SIEBIE & ODWAGA & DETERMINACJA & ENERGIA – to słowa, które najlepiej mnie opisują

Image
Image
Image
KIM JESTEM ?

Od wielu lat wspieram kobiety ! Zarówno te, które prowadzą swój biznes i te, którym brakuje odwagi, żeby podążać za swoimi marzeniami.

Inspiruję, motywuję, dzielę się ENERGIĄ .

Pomagam budować własne firmy, rozwijać karierę, odpuszczać to wszystko co nas ogranicza,  odbiera energię i nam nie służy.

Dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Zarażam optymizmem i entuzjazmem.

Zachęcam do działania, do doświadczania, do rozwijania w sobie odwagi i niezależności !

Przekonuję do tego, żeby utrzymywać wysokimi swoje obcasy, swoją głowę i swoje standardy ! ( Coco Chanel )

Jestem świadkiem wielkich przemian, odważnych decyzji i śmiałych dokonań- życia wg własnych zasad i wg własnego scenariusza. To mnie porusza , wzrusza i zachwyca !

MÓJ STYL & MOJE ZDANIE & MOJE WARTOŚCI  – TO MOJA DEWIZA NA ŻYCIE !

ZMYSŁOWOŚĆ, KOBIECOŚĆ, PEWNOŚĆ SIEBIE, to hasła moich autorskich projektów: warsztatów i cyklicznych wyjazdów, jak również Ogólnopolskich Konferencji dla kobiet, w których biorę czynny udział.

Podczas nich celebrujemy kobiecość, odpoczywamy od codzienności, wzmacniamy pewność siebie i budujemy najpiękniejsza relację – z samą sobą.

Kilka faktów o mnie:

WSPIERAM KOBIETY – w codzienności i w Biznesie

DLACZEGO ?

Ponieważ sama jestem jedną z nich : samodzielna, niezależna, ambitna, pełniąca równocześnie wiele życiowych ról. Czasami zagubiona, zmęczona, zniechęcona, potrzebująca wsparcia czy towarzystwa drugiego człowieka- innej kobiety, ale też odrobiny luksusu i beztroskiego odpoczynku. Wspieram kobiety bo rozumiem ich potrzeby, oczekiwania i wewnętrzne konflikty.

CHCĘ ...

Wykorzystać moją przedsiębiorczość potwierdzoną 20- letnim doświadczeniem i nieposkromioną energię, żeby rozwijać w Kobietach odwagę i sprawczość –

Inspirować & Motywować & Wzmacniać Pewność Siebie

Chcę wspólnie z innymi kobietami celebrować naszą kobiecość, doświadczać, przeżywać, być. Tworzyć przestrzeń gdzie można odetchnąć od pełnionych ról, odpocząć od codzienności, naładować baterie, poznać inne Kobiety i zainspirować się odcieniami ich Kobiecości.

PRAGNĘ ...

Stworzyć jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do odkrywania siebie, swojej kobiecości. Do rozwijania odwagi ,odnajdywania pasji i nawiązywania przyjaźni. Miejsce pełne kobiecej energii, inspiracji i zachwytu sobą – bez oczekiwań, bez zazdrości i porównań.

PEWNOŚĆ SIEBIE TO DLA MNIE ...

Największy kapitał każdej Kobiety. To narzędzie do osiągania celów i spełniania marzeń ! To energia, którą emanujemy, to świadomość swojego potencjału, zasobów i umiejętności- bez ograniczeń i szklanego sufitu !  To połączenie empatii z asertywnością To odwaga bycia sobą, pójścia pod wiatr, na przekór rzeczywistości, ograniczeniom, opiniom i przeszkodom. To konsekwencja i determinacja i niezłomna wiara w siebie. To wolność od opinii innych. I przekonanie, że MOGĘ WIĘCEJ !

Image
Image
KOBIETA, którą podziwiam ... to
COCO CHANEL

Podziwiam jej odwagę, determinację, oryginalność, styl i elegancję . Zachwycam się jej mądrością i refleksją. Jej przemyślenia są nie tylko WIELKĄ inspiracją i kierunkowskazem dla innych kobiet, ale też aktem odwagi i triumfu niezależności i wolności.

CHARYZMA & TALENT & NIEZALEŻNOŚĆ – to słowa, które wg mnie najlepiej ją opisują.

COCO CHANEL była kobietą, która zdecydowanie szła własną ścieżką. Doskonale wiedziała czego chce ! Miała na siebie POMYSŁ, wyróżniała się oryginalnością. Zapisała się w historii jako rewolucjonistka i wizjonerka , która w sposobie myślenia wyprzedzała swoje czasy ! Prawdziwa  ikona MODY, STYLU I ELEGANCJI.

Miała w sobie wszystko – tajemniczość, elegancję, przedsiębiorczość, kreatywność, styl i elegancję. Z determinacją i konsekwencją dążyła do celu. Wszystko co robiła powstawało z pasji i było aktem odwagi i miało na celu dodanie kobietom pewności siebie. Sama dostała od życia niewiele, ale posiadała ogromny dar dzielenia się własną mądrością, dzięki czemu ubrała w pewność siebie i niezależność ogromne pokolenie kobiet ! Moda, którą tworzyła, która do dziś jest symbolem luksusu i piękna- była do tego tylko pretekstem ! To dzięki niej my kobiety – nosimy spodnie !

To bez wątpienia kobieta sukcesu !

Jej cytaty i refleksje otwierają do dziś serca i umysły na całym świecie !  To hasła, które nie tracą na aktualności ! Są również głównym przesłaniem moich autorskich warsztatów

COCO CHANEL - to dla mnie symbol kobiecości, niezależności, pewności siebie, stylu ,klasy i oryginalności. To synonim ODWAGI wolności i pasji ! To ona była dla mnie inspiracją to stworzenia ODCIENI KOBIECOŚCI, to w niej zobaczyłam samą siebie !

STWORZYŁAM ODCIENIE KOBIECOŚCI BO ...UWIELBIAM KOBIECOŚĆ !

Ale też, żeby zainspirować i zmotywować inne kobiety do :

 • Odkrywania swojej Kobiecości, swojego piękna
 • Zdefiniowania własnego stylu
 • Rozwijania odwagi, konfrontowania się z lękiem – do DZIAŁANIA !
 • Wzmacniania pewności siebie i zwiększania poczucia własnej wartości
 • Uwolnienia się od opinii innych i dążenia do niezależności i wolności
 • Budowania własnego biznesu na fundamentach swoich pasji
 • Realizacji własnych, często zagubionych marzeń
 • Osobistego Rozwoju – do inwestowania w Siebie !
 • Dzielenia się kobiecą energią- swoją historią i doświadczeniem
 • Wzmacniania ważnych dla nas relacji z innymi Kobietami ( Mamą, Córką, Siostrą, Przyjaciółką )
 • Odpoczynku – do tego, żeby raz na jakiś czas pozwolić sobie na to, żeby BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA wyłączyć wszystkie pełnione role
 • Tego, żeby : doświadczać, przeżywać, BYĆ...
Image
Image
Na własnym przykładzie pokazuję jak spełniać swoje marzenia

W kwietniu 2023 zostałam Finalistką pierwszego w Polsce konkursu MRS. POLAND INTERNATIONAL, w którym zdobyłam prestiżowy tytuł Mrs. POWER & COURAGE WOMEN COACH.


To dla mnie ogromne wyróżnienie, które motywuje mnie do jeszcze większej aktywności i INSPIROWANIA KOBIET

W najbliższej edycji konkursu, jako OFICJALNY Partner Projektu będę wspierała finalistki Konkursu w odkrywaniu potencjału kobiecości, towarzysząc każdej z Pań w indywidualnej transformacji, wydobywając wewnętrzne piękno- w drodze po Koronę – w podróży do stawania się Królową, tworząc przestrzeń do budowania, pogłębiania relacji między Finalistkami Konkursu.