„Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą„

COCO CHANEL

CZYM JEST KOBIECOŚĆ ?

KOBIECOŚĆ ma wiele twarzy ...

Dla każdej z nas KOBIECOŚĆ oznacza coś innego, bo różnimy się od siebie, różnią się nasze wyobrażenia na swój temat, pragnienia czy aspiracje.

  • Kobiecość to nasza siła napędowa, motywacja do podejmowania odważnych decyzji i działań, to wiara w siebie .
  • Kobiecość jest niezwykła, ma wiele odcieni. To stan UMYSŁU, odczucie w sobie, rodzaj bliskości, intymności, subtelność – którą wyrażamy w osobisty sposób poprzez wygląd, zachowanie, mowę ciała czy inne atrybuty kobiecości
  • Kobiecość ma wiele odcieni, dla każdej z nas będzie czymś innym : czerwoną szminką na ustach, zwiewną sukienką, czerwonymi szpilkami, długimi włosami. Może kryć się pod osłoną kruchości, delikatności i skromności.

 JAK ODKRYĆ SWOJĄ KOBIECOŚĆ ?

Poznając siebie....Obserwując siebie, eksperymentując, próbując, doświadczając, ale też przyglądając się innym kobietom, bez porównań i zazdrości.

Image
Image

KOBIECOŚĆ – jest niezwykła...
TO TWOJA WARTOŚĆ!

To OGIEŃ, który masz w sobie ! To świadomość siebie i swojego wyglądu  ! To Twoja pewność siebie, największy kapitał każdej kobiety – to akceptacja siebie i WOLNOŚĆ od opinii innych !

Jak go w sobie wskrzesić ?

Najlepiej poprzez FOTOGRAFIĘ, GORSETY I TANIEC  !– to nasz sposób na odkrywanie Kobiecości, ale też na wzmacnianie PEWNOŚCI SIEBIE !

Wokół kobiecości !

This image for Image Layouts addon

KOBIECOŚĆ W OBIEKTYWIE

Dowiedz się więcej
This image for Image Layouts addon

GORSETY – czyli sekret kobiecości TALIA OSY OD ZARAZ !

Dowiedz się więcej
This image for Image Layouts addon

ZMYSŁOWOŚĆ W TAŃCU

Dowiedz się więcej