Być Jak Coco Chanel!

Weź udział w wyjątkowych kobiecych warsztatach i stań się pewną siebie kobietą!

Brakuje Ci pewności siebie i większej asertywności? Czujesz, że Twój lęk i niepewność Cię ogranicza? Dbasz o wszystkich wokół, a pomijasz swoje potrzeby? Ten warsztat jest dla Ciebie!

„Być jak Coco Chanel” to autorski i absolutnie wyjątkowy warsztat dla kobiet i o kobietach. Inspirowany biografią niezwykłej kobiety COCO CHANEL - ikony mody, klasy i stylu, symbolu siły charakteru, odwagi, pewności siebie i determinacji.

To warsztat, po który również sięgają duże korporacje, stowarzyszenia, fundacje, które potrzebują zintegrować kobiety, poprawić komunikację, ale przede wszystkim dodać swoim pracownikom, czy podopiecznym pewności siebie.

Z racji tego, że dużo z Was pyta mnie o ten warsztat postanowiłam, że będzie on dostępny co miesiąc.

Teraz możesz wziąć w nim udział i Ty!
Image
Być Jak Coco Chanel
Image
CO DA CI TEN WARSZTAT?
 • Poczujesz się wolna i niezależna,
 • uwierzysz w końcu w swój potencjał,
 • zamienisz „powinnam” na „chcę” i „mogę”,
 • przestaniesz przejmować się opinią innych,
 • wyciszysz hałas swoich myśli,
 • pozbędziesz się ograniczeń i lęku.

Esencją tego warsztatu będziesz Ty sama - to będzie głęboka podróż w głąb siebie - w głąb Twojej duszy, Twojej Kobiecości, zmysłowości i najbardziej wrażliwych zakamarków Twojego serca, żeby odkrywać w Tobie różne ODCIENIE KOBIECOŚCI, Twoją siłę w kruchości i delikatności na fundamentach zaufania do Siebie i akceptacji.

przyjdź... zatrzymaj się... doświadczaj...
CO WYRÓŻNIA TEN WARSZTAT?
 • Poznasz ŚWIAT POINTS OF YOU – światową metodę, która otwiera serca i umysły na całym świecie.
 • Wzmocnisz swoją pewność siebie albo ją nabędziesz…
 • Odkryjesz swoją kobiecość, albo ją podkreślisz …
 • Doświadczysz pięknego procesu, dzięki któremu uwolnisz swój potencjał i odkryjesz nowe możliwości
 • Staniesz się bardziej świadoma Siebie, swoich potrzeb i swojej kobiecości
 • Rozwiniesz odwagę i asertywność – dowiesz się jak mówić "NIE" z empatia i bez poczucia winy czy wstydu

A do tego wszystkiego poznasz kobiety, które są podobne do Ciebie! Przekonasz się, że nie jesteś odosobniona w swoich problemach, bo każda z nas je ma! One nie znikną, ale nauczysz się z nimi mierzyć! I nie będziesz z nimi sama, ale z gronem kobiet, które będą Twoim wsparciem. To miejsce dla kobiet, które szukają inspiracji i skutecznej motywacji. Pragną czegoś więcej od życia i są gotowe podążać za biciem swojego serca!

Dlatego to nie nikt inny tylko Coco Chanel jest inspiracją tych warsztatów.

Oprócz tego, że wyróżniała się ona tajemniczością, elegancją, przedsiębiorczością, kreatywnością, stylem i elegancją, to również z determinacją i konsekwencją dążyła do celu. Wszystko, co robiła, powstawało z pasji, było aktem odwagi i miało na celu dodanie kobietom pewności siebie. Sama dostała od życia niewiele, ale posiadała ogromny dar dzielenia się własną mądrością, dzięki czemu ubrała w pewność siebie i niezależność ogromne pokolenie kobiet. Te warsztaty w myśl Coco Chanel mają na celu przypomnienie kobietom, że mogą być odważne, niezależne i pewne siebie!

Warsztat jest częścią ogólnopolskiego projektu www.odcieniekobiecosci.pl  Oparty jest o narzędzia i światową metodę POINTS OF YOU®. Poprowadzi go ekspert tej metody i autorka warsztatów – Martyna Guba. www.martynaguba.com

Image
Image
WARSZTAT PROWADZI
MARTYNA GUBA

Martyna to min. Laureatka Plebiscytu POLSKA TIMES Osobowość Roku 2019 w kat. Biznes “, Mecenas Honorowy Ogólnopolskiego projektu POLKI WOLNOŚCI MAJĄ GŁOS PRZECIW DEPRESJI, Expert Światowej Metody Points Of You, twórczyni Ogólnopolskiego projektu dla Kobiet: www.odcieniekobiecosci.pl.

Martyna prowadzi wiele autorskich programów rozwojowych: dla kobiet, mężczyzn jak również dla singli. Jest twórczynią www.planetadlasingli.pl.

Na własnym przykładzie pokazuje jak wyjść ze strefy komfortu, podążać za marzeniami i nie bać się zmian. Jednym słowem daje PATENT NA SZCZĘŚCIE! Więcej o prowadzącej: www.martynaguba.com.

 

Inspiruje & Motywuje & Zaraża Pozytywną Energią