Odcienie Kobiecości Być Jak Coco Chanel!

CZYLI CO ?

To zupełnie inna forma warsztatów dla Kobiet !

Angażujące procesy i spotkania z Ekspertami od zdrowia, mody i urody ! To Comiesięczne wydarzenie, które jest okazją do spotkania z wyjątkowymi kobietami, do rozwijania samoświadomości swojej kobiecości, To głęboka  podróż w głąb siebie i idealny pretekst, żeby porozmawiać o kobiecości w głębszym wydaniu oraz, żeby otrzymać przepis na PEWNOŚĆ SIEBIE !

To miejsce gdzie utrzymujemy wysoko :

Nasze obcasy, Naszą głowę i Nasze standardy !
Image
Image
ODCIENIE KOBIECOŚCI TO...

wyjątkowe warsztaty dla Kobiet i o Kobietach, inspirowane biografią niezwykłej Kobiety COCO CHANEL - ikony mody, klasy  i  stylu, symbolu siły charakteru, odwagi, pewności siebie i determinacji.

To warsztaty dla Kobiet łączące w sobie :

 • Integrację i NETWORKING wyjątkowych kobiet
 • Dawkę inspirującej wiedzy prezentowanej przez zapraszane na to wydarzenie bohaterki – ekspertki !
 • Celebrowanie kobiecości – na fundamentach wiedzy o sobie, podróży w głąb siebie, angażujących procesów

To również :

 • niezwykle transformujące spotkania, które poruszą Twoje emocje ,dotkną tego co ważne i często nieświadome.
 • prawdziwa podróż pozwalająca spojrzeć na swoje życie, na siebie z nowej perspektywy
 • uważność na siebie i uwalniający kalejdoskop emocji, często skrywanych w środku
 • naturalne budowanie pewności Siebie – największej kompetencji niezależnych i świadomych kobiet
 • wydarzenie, które bez wątpienia zmienia życie  i jest triggerem do ZMIANY!
przyjdź... zatrzymaj się... doświadczaj...
DLACZEGO COCO CHANEL ?

COCO CHANEL miała w sobie wszystko – tajemniczość, elegancję, przedsiębiorczość, kreatywność, styl i elegancję. Z determinacją i konsekwencją dążyła do celu. Wszystko co robiła powstawało z pasji i było aktem odwagi i miało na celu dodanie kobietom pewności siebie. Sama dostała od życia niewiele, ale posiadała ogromny dar dzielenia się własną mądrością, dzięki czemu ubrała w pewność siebie i niezależność ogromne pokolenie kobiet ! Moda, którą tworzyła, która do dziś jest symbolem luksusu i piękna- była do tego tylko pretekstem ! To dzięki niej my kobiety – nosimy spodnie !

Jej cytaty i refleksje otwierają do dziś serca i umysły na całym świecie !  To hasła, które nie tracą na aktualności i są kierunkowskazem dla innych kobiet !

CO ZAPROWADZIŁO JĄ NA SZCZYT ?

Odwaga, silny charakter, determinacja i energia ! Szła przez życie jak burza, kiedy trzeba było łamała normy i przekraczała granice !

To dla mnie synonim siły i kobiety sukcesu , która pomimo, że był wychowaną sierocińca stała się Milionerką !

Podziwiam jej odwagę, determinację, oryginalność, styl i elegancję . Zachwycam się jej mądrością i refleksją. Jej przemyślenia są nie tylko WIELKĄ inspiracją dla kobiet, ale też aktem odwagi i triumfu niezależności i wolności.

CHARYZMA & TALENT & NIEZALEŻNOŚĆ – to słowa, które wg mnie najlepiej ją opisują.

COCO CHANEL była kobietą, która zdecydowanie szła własną ścieżką. Doskonale wiedziała czego chce ! Miała na siebie POMYSŁ, wyróżniała się oryginalnością. Zapisała się w historii jako rewolucjonistka i wizjonerka , która w sposobie myślenia wyprzedzała swoje czasy ! Prawdziwa  ikona MODY, STYLU I ELEGANCJI.

COCO CHANEL - to dla mnie symbol kobiecości, niezależności, pewności siebie, stylu ,klasy oryginalności , wolności i pasji ! To ona była dla mnie inspiracją to stworzenia ODCIENI KOBIECOŚCI, to wiej zobaczyłam samą siebie .

Image
Image
CO WYRÓŻNIA TE WARSZTATY ?

Esencją tego wydarzenia będziesz Ty sama - to będzie głęboka podróż w głąb siebie - w głąb Twojej duszy, Twojej Kobiecości, zmysłowości i najbardziej wrażliwych zakamarków Twojego serca, żeby odkrywać w Tobie różne ODCIENIE KOBIECOŚCI, Twoją siłę w kruchości i delikatności na fundamentach zaufania do Siebie i akceptacji.

To podróż w dwóch kierunkach – na zewnątrz i do wewnątrz. To naturalne budowanie PEWNOŚCI SIEBIE na fundamentach wiary w siebie, zaufania do siebie, poczucia własnej atrakcyjności i wartości.

Warsztat oparty jest o narzędzia i światową metodę POINTS OF YOU® – to niezwykłe spotkanie podczas którego możemy dawać, czerpać, wymienić się emocjami oraz energią, odkrywać nowe możliwości i wychodzić ze strefy komfortu w komforcie.

To będzie idealny pretekst do spotkania z samą sobą, do zatrzymania, do przyjrzenia się sobie z dystansu, poszukania nowych punktów widzenia i różnych odcieni Twojej Kobiecości poprzez pracę z obrazem i metaforą w kameralnej grupie, w atmosferze bliskości i otwartości,  pod okiem Experta tej światowej metody – Martynę Guba

To doświadczenie, które z pewnością zapamiętasz na długo .
DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY DLA KOBIET ?

Dla Kobiet, które chcą :

 • poczuć wolność i niezależność
 • wzmocnić swoją PEWNOŚĆ SIEBIE, uwierzyć w swój potencjał !
 • zamienić „ powinnam „ na CHCĘ I MOGĘ
 • uwolnić się od opinii innych
 • zwiększyć poczucie własnej wartości
 • zmienić ograniczające przekonania, pozbyć się lęku
 • zrozumieć swoje potrzeby i oswoisz emocje
 • wyciszyć hałas swoich myśli
 • odnaleźć prawdziwą pasję
 • poznać Kobiety podobne do Siebie
 • podzielić się swoją historią

To miejsce dla kobiet, które szukają inspiracji i skutecznej motywacji. Pragną czegoś WIĘCEJ od życia i są gotowe podążać za biciem swojego serca !

Zapraszamy - warsztaty dla kobiet Warszawa, mazowieckie i inne miasta w całej Polsce.

Image